Dermatek.pl - Zagęszczanie Włosów, Wypadanie Włosów, Łysienie
» Lista produktów

Toppik Szampon 250ml

Cena:  69.00 PLN

  Wysokokeratynowy szampon pogrubiający włosy. Posiada unikalną formułę białka keratynowego, która przenika w głąb łodygi włosa, dostarczając mu bardzo dużo składników odżywczych.   Aby skutecznie zagęścić włosy kosmetykiem Toppik, warto wcześniej zadbać o to, żeby włosy były grubsze. Szampon Toppik wyraźnie pogrubia łodygę włosa, co można zauważyć już po pierwszym zastosowaniu. Jednakże optymalny efekt grubszych, gęstszych włosów(...)

  

Toppik Odżywka 250ml

Cena:  69.00 PLN

Odżywka keratynowa pogrubiająca włosy. Posiada unikalną formułę białka keratynowego, która przenika w głąb łodygi włosa, dostarczając mu bardzo dużo składników odżywczych. Głównym budulcem włosa jest keratyna, białko fibrylarne nierozpuszczalne w wodzie. Białko to jest głównie odpowiedzialne za odporność włosów na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych czy zabiegów chemicznych. Niedobór keratyny we(...)

  

Toppik Szampon + Odżywka 2x250ml

Cena:  129.00 PLN

Kupując w zestawie, zyskujesz więcej. Płacisz mniej!   Szampon i odżywka Toppik to zestaw keratynowych kosmetków wzmacniających i pogrubiających włosy. Zawarty w nich kompleks aminokwasów wnika głęboko do łodygi włosa odżywiając ją i wzmacniając od wewnątrz.   Odżywka Toppik jest uzupełnieniem kuracji Toppik do rzadkich włosów. Najlepiej stosować ją razem z szamponem Toppik oraz z płynem pogrubiającym włosy Toppik Hair Fattener. Stosując cały(...)

  

Mirage Mikrowłókna 25g

Cena:  99.00 PLN

Kliknij aby zobaczyć dostępne kolory Mirage to wysokiej jakości mikrowłókna do zagęszczania włosów. Jest to unikalny kompleks w 100% stworzony z białka keratyny. Te mikroskopijne włókna idealnie wnikają we włosy, dodając im niesamowitej gęstości i objętości. Mikrowłókna Mirage wnikają we włosy i pozostają na miejscu, aż do umycia włosów. Po zastosowaniu mikrowłókien Mirage zobaczysz jak Twoje przerzedzone miejsca na głowie znikną w mgnieniu(...)