Zagęszczanie Włosów, Łysienie, Wypadanie Włosów - Dermatek.pl
» Szczegóły produktu

Nowy Nanogen 15g

zobacz dostępne kolory

Nowy Nanogen ma nie tylko więcej pojemności w niezmienionej cenie. Ulepszona została formuła, dzięki czemu mikrowłókna jeszcze lepiej wczepiają się we włosy. Nowy Nanogen potrafi zagęścić teraz jeszcze bardziej przerzedzone włosy.

Nanogen jest niepowtarzalnym kosmetykiem, którego wyjątkowe działanie na włosy sprawia, iż stają się one gęste i błyszczące. Znajdujące się w Nanogenie drobne włókna keratynowe, po złączeniu się z włosami nadają im niezwykle efektownego wyglądu oraz wrażenia gęstości. Wielką zaletą Nanogenu jest jego błyskawiczne działanie. Poza tym efekt gęstych włosów trwa bardzo długo i kończy się dopiero po umyciu włosów. Pojedyncze opakowanie Nanogenu zawiera 15g kosmetyku. Taka ilość wystarcza na około 40 zastosowań.

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)

Cena:  89.00 PLN

Kolor:
ilość:  
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 82.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 78.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 75.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 72.00 PLN

Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
Kliknij po więcej szczegółów.
» Nanogen - opis działania

Czym jest Nanogen ?

Podstawowym składnikiem kosmetyku jest czyste białko keratynowe, które jest głównym budulcem ludzkiego włosa. Nanogen składa się z tysięcy mikroskopijnych włókien uzyskiwanych podczas procesu laserowego rozdrabniania keratyny. Tak powstałe włókna keratynowe są barwione, a w dalszej kolejności pokrywa się je substancją elektrostatyczną, która zwiększa ich przyczepność. Po zakończeniu tego procesu włókna są umieszczane w specjalistycznych pojemnikach, które pozwalają na utrzymanie ich ładunku elektrostatycznego.


Sposób użycia

W pierwszej kolejności należy umyć włosy (polecamy szampony Toppek lub COUVRe), dokładnie je wysuszyć i ułożyć wedle swojego uznania. Po przygotowaniu fryzury można użyć Nanogenu.

Trzymając tubkę z kosmetykiem w pozycji poziomej wysypujemy znajdujące się wewnątrz włókna keratynowe. Zawartość należy rozprowadzić równomiernie na obszarach głowy, na których widoczne są przerzedzenia. Nie ma potrzeby posypywać całej powierzchni głowy.

Po wykonaniu powyższych czynności należy delikatnie pogładzić włosy. Najlepiej użyć do tego grzebienia bądź szczotki, ale można wykonać ten zabieg przy pomocy palców. Dzięki tej czynności rozsypane na powierzchni głowy włókna keratynowe przylgną do włosów.

Następnie należy użyć lakieru do włosów, rozprowadzając jego niewielką ilość na głowie. Czynność ta utrwali nowopowstałą fryzurę, wzmacniając przyczepność rozsypanych na włosy włókien keratynowych.


Rekomendacje

Nanogen jest polecany przez renomowane światowe organizacje zwalczające problemy związane z wypadaniem włosów. Skuteczność tego kosmetyku została potwierdzona m. in. przez takie instytucje jak: The UK Alopecia Society, Farajo Medical Centre, Stop Hair Loss Now i inne.

Jak to działa ?

Działanie Nanogenu opiera się na unikatowej formule mikroskopijnych mikrowłókien keratynowych. Naładowane silnym ładunkiem elektrostatycznym przylegają mocno do włosów. Dodatkowo po użyciu lakieru ich przyczepność jeszcze wzrasta, co pozwala na ich utrzymanie się na włosach nawet do kilku dni. Dzięki procesowi barwienia mikrowłókien mogą używać osoby o każdym kolorze włosów. Mikrowłókna nie brudzą skóry i nie pozostawiają żadnych plam na ubraniach.

Unikatowe właściwości mikrowłókien sprawiają, iż można po ich użyciu prowadzić normalne życie i wykonywać wszystkie dotychczasowe czynności bez obawy o stan swojej fryzury. Po użyciu Nanogenu można spać, kąpać się, a nawet uprawiać sport. Fryzurze nie są w stanie zagrozić nawet takie niekorzystne warunki pogodowe jak deszcz, śnieg, czy silny wiatr. Siła przyczepności mikrowłókien jest tak wielka, iż wytrzymają wszelkie niekorzystne okoliczności oddziaływujące na włosy. Natomiast w przypadku, gdy zaistnieje potrzeba usunięcia mikrowłókien z głowy wystarczy użyć w tym celu jakiegokolwiek szamponu.10 kolorów do wyboru

Nanogen jest dostępny w dziesięciu opcjach kolorystycznych imitujących występujące powszechnie barwy włosów. Istnieje również możliwość łączenia różnych kolorów celem uzyskania pożądanego odcienia. W odniesieniu do włosów pokrytych siwizną najpierw należy użyć kosmetyku o naturalnej barwie swoich włosów, a w dalszej kolejności koloru siwego.kliknij obrazek aby powiększyć
6 Zalet Nanogenu:

Zaleta numer 1: Niesamowity rezultat

Nanogen to naturalnie gęste i piękne włosy. Mikroskopijna struktura mikrowłókien sprawia, że są niewidoczne nawet dla ekspertów od włosów.

Zaleta numer 2: Łatwość użycia

Pożądany efekt osiągamy w zaledwie 30 sekund od chwili użycia Nanogenu.

Zaleta numer 3: Bezpieczeństwo

Kosmetyk jest w 100% bezpieczny dla zdrowia. Gwarantuje to jego struktura, którą stanowi białko keratynowe występujące naturalnie w ludzkich włosach.

Zaleta numer 4: Trwałość działania

Mikrowłókna dzięki swojej przyczepności uzyskanej poprzez naładowanie ich ładunkiem elektrostatycznym utrzymują się we włosach nawet przez kilka dni.

Zaleta numer 5: Uniwersalność

Nanogen można stosować codziennie. Mogą używać go zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Zaleta numer 6: Wyjątkowość

Nie istnieje obecnie żaden inny produkt, który dawałby tak naturalny efekt gęstych włosów.

» Co mówią klienci ?
 • B.D. - Katowice, Polska
  Od dłuższego czasu borykam się z łysiną. Szukałem w Internecie jakiegoś sposobu, żeby ją ukryć. Pewnego dnia natrafiłem na waszą stronę. I zobaczyłem reklamę Nanogenu. Nie wierzę w takie nowinki, ale z ciekawości obejrzałem filmik o Nanogenie. Zachęcił mnie do kupna, ale mimo tego spodziewałem się rozczarowania. Myliłem się. Nanogen jest świetny. Będę go używać chyba całe życie.
 • K.M. – Gorzów Wlk., Polska
  Czasem warto wierzyć reklamie. Kupiłem u was Nanogen i posypałem nim włosy. Po prostu rewelacja! Nadal jestem pod wrażeniem. Normalnie cud! Próbowałem tylu cudownych środków i zawsze coś było nie halo. A tu nagle w moje ręce wpadł Nanogen i szok. Cały czas go używam i czuje się super. Już nie martwię się moim „kolankiem” na głowie. Polecam to cudo wszystkim! Ludzie nie żałujcie tych paru złotych. Nanogen to prawdziwa rewelka. POLECAM!
 • W.J. - Warszawa, Polska
  Zazwyczaj nie piszę opinii, ale dziś zrobiłem wyjątek. Nanogen, bo dzięki niemu sięgnąłem do klawiatury, to wybawienie dla wszystkich ludzi z łysiną. Do tej pory nie spotkałem się jeszcze z tak skutecznym sposobem na przerzedzone włosy. Wreszcie mogłem wyjść z domu z gołą głową. Żadnych kapeluszy i czapek. Polecam ten produkt.
 • T. K. – Kraków, Polska
  Pozdrawiam pracowników Dermatek! Dziękuję za błyskawiczną przesyłkę. Dziękuję też za Nanogen. Dzięki wam już nie wstydzę się swojego wyglądu. Jedna posypka i łysina zniknęła. I nigdy nie założę już peruki.
 • F.T. - Londyn, Wielka Brytania
  Nanogen jest świetny! Odkąd go używam stałem się innym człowiekiem, szczęśliwym człowiekiem. Teraz udzielam się towarzysko i cieszę się życiem. Wystarczyło, że kupiłem Nanogen. Przerzedzone włosy przestały być już moim problem. Dziękuję Wam bardzo za ten cud w słoiku.
 • T.G. - Monachium, Niemcy
  Od wielu lat stosuje różnorodne środki na łysinę. Zawsze było z nimi coś nie tak. Jedne brudziły ubrania i skórę. Przez niektóre plamy musiałem wyrzucić parę ciuchów. Po użyciu innych widać było, że smarowałem czymś włosy. Nie mogłem znieść min ludzi, którzy gapili się na moje włosy. I tak toczyło się moje życie. Od jednego marnego kosmetyku do drugiego. Na szczęście moja koleżanka powiedziałam mi o Nanogenie. Spróbowałem i jakie było moje zaskoczenie kiedy zobaczyłem efekt. Fryzura wyglądała jak prawdziwa. Teraz nikt już nie robi głupich uśmieszków na mój widok. Koniec wstydu. I koniec z plamami. Żadnych ubrań do wyrzucenia. Wreszcie zaoszczędzę na ciuchach.
 • D.H. - Glasgow, Wielka Brytania
  Po porodzie zaczęłam mieć problemy z wypadaniem włosów. To był dla mnie prawdziwy koszmar. Przed urodzeniem córeczki miałam piękne włosy, a później się zaczęło… Załamałam się. Wpadłam w depresję. Płakałam wiele razy. Próbowałam poradzić sobie z tym problemem, ale wszelkie próby poradzenia sobie z przerzedzonymi włosami kończyły się porażką. Bałam się wychodzić z domu. Wstydziłam się znajomych. Unikałam spotkań z innymi ludźmi. Jednak jeden z dermatologów powiedział mi, abym odwiedziła waszą stronę. Z nadzieją zaczęłam ją przeglądać i wtedy natrafiłam na reklamę Nanogenu. Kupiłam go i nie żałuję. Wreszcie przestałam płakać. Stres minął i wreszcie mogłam spotykać się ze znajomymi. Wychodzenie na zakupy nie było już koszmarem, lecz stało się przyjemnością. Teraz, gdy spoglądam w lustro uśmiecham się. Czuję jakbym urodziła się na nowo. Dziękuję.
 • G.J. - Dublin, Irlandia
  Wygląd to dla mnie ważna sprawa. Odgrywa niezwykle istotną rolę w moim życiu. Wypadające włosy to dla mnie duży problem. Postanowiłem zadziałać i w Internecie znalazłem adres waszej strony. Tu odkryłem Nanogen. Kupiłem, użyłem i problem zniknął. Wypadające włosy i powstałe przez to przerzedzenia odeszły do historii. Teraz wszystko jest jak wcześniej. Wygląd wrócił do normy. Włosy wyglądają jak dawniej, a ja czuję się doskonale. Zawdzięczam to Nanogenowi i waszej stronie. Dziękuję i pozdrawiam.
» Najczęściej zadawane pytania:

1. Co to jest Nanogen ?

Nanogen to nowoczesny, rewelacyjny i bardzo skuteczny środek na zagęszczenie rzadkich włosów. Natychmiastowe rozwiązanie na problemy związane z łysieniem.

2. Jakie składniki zawiera Nanogen ?

Nanogen składa się z tysięcy mikroskopijnych włókien keratynowych. Są one uzyskiwane z czystej keratyny. Jest to białko znajdujące się w organizmie człowieka. Stanowi ono naturalny budulec ludzkiego włosa.

3. Czy Nanogenu może używać każdy ?

Nanogen jest środkiem uniwersalnym. Mogą stosować go osoby w każdym wieku. Jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Został stworzony dla wszystkich osób mających problem z łysieniem i przerzedzonymi włosami.

4. Jak długo Nanogen utrzymuje się we włosach ?

Przy prawidłowym zastosowaniu Nanogenu, utrzymuje się on we włosach nawet kilka dni. Należy jednak pamiętać, aby rozprowadzać go prawidłowo na wyłysiałe obszary głowy i utrwalać za pomocą lakieru do włosów. Nanogen znika z włosów dopiero po ich umyciu.

5. Czy Nanogen powoduje alergie lub jest szkodliwy dla zdrowia ?

Nanogen nie powoduje żadnych ubocznych efektów zdrowotnych. Nie stanowi również zagrożenia dla alergików. Jest produktem w 100% bezpiecznym.

6. Czy Nanogen brudzi lub plami ubrania bądź pościel ?

Technika wytwarzania mikrowłókien keratynowych gwarantuje, że Nanogen nie brudzi, ani nie pozostawia plam na pościeli i ubraniach. Jeśli mikrowłókna przypadkiem znajdą się na np. odzieniu to można usunąć je ręką i nie pozostanie po nich żaden ślad.

7. Na jak długo wystarcza jedna tubka Nanogenu ?

Nanogen używany w sposób zgodny z zaleceniem powinien wystarczyć na okres nawet kilku miesięcy. Jego zużycie zależy jednakże od obszaru powierzchni głowy, które trzeba nim posypywać, a także od częstotliwości mycia włosów.

8. Czy można stosować Nanogen na basenie ?

Uniwersalność Nanogenu sprawia, iż można używać go w każdych warunkach. Dotyczy to również basenu. Siła przyczepności mikrowłókien powoduje, że trzymają się one tak mocno włosów, że woda z basenu nie jest w stanie ich zmyć. Należy jednak mieć na uwadze, iż woda oddziałuje na mikrowłókna. Konsekwencją tego jest obniżenie efektu jaki daje Nanogen i włosy nie wyglądają już tak efektownie jak w przypadku, gdy są suche.

9. Czy dzięki Nanogenowi odrastają włosy ?

Nanogen nie jest preparatem na porost włosów, lecz pełni rolę maskującą. Nanogen ma za zadanie ukryć łysinę lub przerzedzone miejsca, co czyni niezwykle skutecznie. Mikrowłókna keratynowe w żaden sposób nie oddziałują na odrastanie bądź wypadanie włosów.

 

10. Jak dobrać właściwy kolor Nanogenu ?

Nanogen występuje w 10 wersjach kolorystycznych, odzwierciedlających najpowszechniej występujące kolory włosów. Kupując Nanogen trzeba zwrócić uwagę na barwę swoich włosów i nabyć preparat o jak najbardziej zbliżonej opcji kolorystycznej. W przypadku problemu z identyfikacją koloru najlepiej wybrać kosmetyk w ciemniejszym tonie. Natomiast w odniesieniu do włosów siwych trzeba wybrać preparat dopasowany do naszych naturalnych włosów i dodatkowo o barwie siwej.

11. Czy są jakieś zastrzeżenia, co do używania Nanogenu jednocześnie z innymi preparatami takimi jak np. Nanogaine lub Nanoguard B ?

Nanogen może być używany z innymi kosmetykami, gdyż nie wchodzi z nimi w żadne interakcje. Należy tylko pamiętać, że Nanogen trzeba używać na suche i ułożone włosy. Dlatego w przypadku równoczesnego zastosowania preparatu Nanogaine, Nanogen powinien być użyty jako drugi.

12. Czy można wymienić Nanogen jeśli kolor mikrowłókien różni się znacznie od barwy naturalnych włosów ?

Tak, istnieje taka możliwość. Po dostarczeniu zamówionego kosmetyku trzeba odkręcić wieczko od tubki Nanogenu i sprawdzić jego kolor. Prosimy jednak nie usuwać znajdującej się w opakowaniu przeźroczystej plomby. Jeśli okaże się, że barwa kosmetyku różni się znacząco od zapotrzebowanej należy odesłać Nanogen z powrotem, z zaznaczeniem jakiego koloru oczekujemy.

13. Czy Wasze przesyłki są dyskretne ?

Zgodnie z polityką anonimowości Nanogen wysyłamy zawsze w dyskretnym opakowaniu. Jedyne informacje, które znajdują się na przesyłce to adres odbiorcy oraz nasze dane.

14. Czy dane adresowe klientów są lub mogą być sprzedane innym firmom ?

Nie ma takiej możliwości. Nie udostępniamy danych naszych klientów stronom trzecim. Adres oraz dane klienta są przez nas wykorzystywane jedynie celem realizacji zamówienia.

15. W czym Nanogen jest lepszy od innych kosmetyków na zagęszczanie włosów występujących na rynku ?

W przeciwieństwie do innych preparatów Nanogen jest bardzo prosty w użyciu, działa szybciej niż inne środki i jest całkowicie bezpieczny dla włosów i zdrowia. Zagęszcza włosy skuteczniej niż inne tego rodzaju preparaty, a efekt jaki daje jest niezwykle naturalny.

16. Czy istnieje możliwość wysyłki Nanogenu za granicę ?

Wysyłamy Nanogen do wszystkich krajów Unii Europejskiej. W przypadku takiego zamówienia należy wpierw przelać pieniądze za pośrednictwem karty kredytowej Visa lub MasterCard. Po zaksięgowaniu wpłaty produkt jest dostarczany do odbiorcy w ciągu 5 dni roboczych. Przy wysyłkach zagranicznych nie istnieje możliwość dostarczenia paczki z opcją płatności przy odbiorze.

17. Ile kosztuje jedno opakowanie Nanogenu ?

Wszystkie ceny oferowanych przez nas produktów znajdują się na naszej stronie w dziale: Wszystkie kosmetyki

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Nanogenu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.