Zagęszczanie Włosów, Łysienie, Wypadanie Włosów - Dermatek.pl
» Szczegóły produktu

Nowy Locking Spray 100ml

 

Locking Fibre Spray to nowy lakier stworzony specjalnie do mikrowłókien Nanogen. Zwiększa przyczepność nanowłókien do włosów oraz znacząco poprawia wodoodporność fryzury. Nanogen Locking Fibre Spray chroni również włosy przed promieniami UVA i UVB.

 

Sposób użycia:

Nanieś mikrowłókna Nanogen na włosy zgodnie z instrukcją. Spryskaj włosy kilkakrotnie lakierem trzymając go około 10 cm od włosów.

 

Dostępność: Dostawa 24h (kurier)

Cena:  44.00 PLN

ilość:  
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 42.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 40.00 PLN
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 39.00 PLN

Sprawdź również nasz program lojalnościowy, w którym możesz uzyskać dodatkowe rabaty.
Kliknij po więcej szczegółów.» Najczęściej zadawane pytania:

1. Czym jest Locking Mist ?

Locking Mist jest to lakier zalecany do stosowania, po naniesieniu mikrowłókien na włosy. Jest on stworzony specjalnie do mikrowłókien, chociaż zamiast niego można używać również zwykłych lakierów.

2. Jakie jest zastosowanie Locking Mist ?

Po naniesienie mikrowłókien powinno się utrwalić włosy lakierem. Locking Mist jest do tego idealnym kosmetykiem. Łączy mocno mikrowłókna z włosami, dzięki czemu można swobodnie czuć się przy silnym wietrze, padającym deszczu czy śniegu. Można również pocić się podczas uprawiania sportu.

3. Czy można zastąpić Locking Mist innym lakierem ?

Można, jednak lepszy efekt uzyskuje się stosując Locking Mist. Niektóre lakiery mogą sklejać włosy, natomiast po użyciu Locking Mist włosy są puszyste i można je delikatnie czesać.